36DY104F040DC2A
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 36DY104F040DC2A
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 100000UF 40V SCREW
Podatkovni listi: 36DY104F040DC2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 36DY104F040DC2A
Številka dela 36DY104F040DC2A Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 100000UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1846 pcs Podatkovni list 36DY104F040DC2A.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.079" Dia (78.20mm)
Serija 36DY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 29.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 32.67A @ 1kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.252" (108.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 5.4 mOhm @ 120Hz
natančen opis 100000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5.4 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100000µF