42CTQ030STRR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
42CTQ030STRR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 42CTQ030STRR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK
Podatkovni listi: 42CTQ030STRR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 42CTQ030STRR
Številka dela 42CTQ030STRR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5405 pcs Podatkovni list 42CTQ030STRR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 480mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena VS-42CTQ030STRR
VS-42CTQ030STRR-ND
VS42CTQ030STRR
VS42CTQ030STRR-ND
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3mA @ 30V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A Številka osnovnega dela 42CTQ030S
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBRF20H100CTGHE3/4
MBRF20H100CTGHE3/4
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE SCHOTTKY DUAL CC ITO220
Na zalogi: 5501 pcs
Prenesi: MBRF20H100CTGHE3/4.pdf
RFQ
42CTQ030
42CTQ030
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB