500D476M080DC2
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500D476M080DC2
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 80V AXIAL
Podatkovni listi: 500D476M080DC2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500D476M080DC2
Številka dela 500D476M080DC2 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 47UF 20% 80V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 59039 pcs Podatkovni list 500D476M080DC2.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.374" Dia x 0.807" L (9.50mm x 20.50mm)
Serija 500D Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF