511D477M016CD4D
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 511D477M016CD4D
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 511D477M016CD4D.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
410 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 511D477M016CD4D
Številka dela 511D477M016CD4D Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 45431 pcs Podatkovni list 511D477M016CD4D.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija 511D Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 419mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 522mA @ 40kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 442 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 748 mOhm @ 120Hz natančen opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 748 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose