533B1502JC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
533B1502JC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 533B1502JC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka POT 5K OHM 1W WIREWOUND LINEAR
Podatkovni listi: 533B1502JC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 533B1502JC
Številka dela 533B1502JC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis POT 5K OHM 1W WIREWOUND LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7356 pcs Podatkovni list 533B1502JC.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient 20ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.875" Dia x 0.750" H (22.22mm x 19.05mm) Serija 533
Rotacija 1080° Odporen material Wirewound
Odpornost (Ohms) 5k Moč (Watts) 1W
Pakiranje Bulk Druga imena 533-11502
533B1502JCB10
SP533-5.0K
SP533-5.0K-ND
Število obratov 3 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 3 Turn Wirewound 1W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.812" (20.63mm)
Premer aktuatorja 0.2497" (6.34mm)