535B1102JC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
535B1102JC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 535B1102JC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka POT 1K OHM 1.5W WIREWOUND LINEAR
Podatkovni listi: 535B1102JC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 535B1102JC
Številka dela 535B1102JC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis POT 1K OHM 1.5W WIREWOUND LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7610 pcs Podatkovni list 535B1102JC.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient 20ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.875" Dia x 0.750" H (22.22mm x 19.05mm) Serija 535
Rotacija 1800° Odporen material Wirewound
Odpornost (Ohms) 1k Moč (Watts) 1.5W
Pakiranje Bulk Druga imena 535-11102
535B1102JCB10
SP535-1.0K
SP535-1.0K-ND
Število obratov 5 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 5 Turn Wirewound 1.5W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.812" (20.63mm)
Premer aktuatorja 0.2497" (6.34mm)