53D111F400JS6
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 53D111F400JS6
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 110UF 400V AXIAL
Podatkovni listi: 53D111F400JS6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 53D111F400JS6
Številka dela 53D111F400JS6 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 110UF 400V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6999 pcs Podatkovni list 53D111F400JS6.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.012" Dia x 3.142" L (25.70mm x 79.80mm)
Serija 53D Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 110µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 110µF