53D822G050JS7
pregled izdelka
Številka dela: 53D822G050JS7
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 50V AXIAL
Podatkovni listi: 53D822G050JS7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
80 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 53D822G050JS7
Številka dela 53D822G050JS7 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 8200UF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8666 pcs Podatkovni list 53D822G050JS7.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.012" Dia x 3.142" L (25.70mm x 79.80mm)
Serija 53D Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 8200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 8200µF