550D157X9006R2B
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 550D157X9006R2B
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 150UF 10% 6V AXIAL
Podatkovni listi: 550D157X9006R2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 550D157X9006R2B
Številka dela 550D157X9006R2B Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 150UF 10% 6V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8312 pcs Podatkovni list 550D157X9006R2B.pdf
Napetost - ocenjena 6V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Serija TANTALEX®, 550D Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Koda proizvajalca R
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 6V Axial
Zmogljivost 150µF