593D336X0016D2TE3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
593D336X0016D2TE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 593D336X0016D2TE3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 16V 20% 2917
Podatkovni listi: 593D336X0016D2TE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 593D336X0016D2TE3
Številka dela 593D336X0016D2TE3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 16V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 174347 pcs Podatkovni list 593D336X0016D2TE3.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TANTAMOUNT®, 593D Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 225 mOhm natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 225 mOhm
Zmogljivost 33µF