594D685X0050D2T
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
594D685X0050D2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 594D685X0050D2T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 6.8UF 50V 20% 2917
Podatkovni listi: 594D685X0050D2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 594D685X0050D2T
Številka dela 594D685X0050D2T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 6.8UF 50V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49064 pcs Podatkovni list 594D685X0050D2T.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
Serija TANTAMOUNT®, 594D Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 450 mOhm natančen opis 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 450 mOhm
Zmogljivost 6.8µF