595D107X0004B2T
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
595D107X0004B2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 595D107X0004B2T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 100UF 4V 20% 1611
Podatkovni listi: 595D107X0004B2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 595D107X0004B2T
Številka dela 595D107X0004B2T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 100UF 4V 20% 1611 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61936 pcs Podatkovni list 595D107X0004B2T.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
Serija TANTAMOUNT®, 595D Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1611 (4028 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 450 mOhm natančen opis 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 1611 (4028 Metric) 450 mOhm
Zmogljivost 100µF