595D685X96R3T8T
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
595D685X96R3T8T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 595D685X96R3T8T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% 0805
Podatkovni listi: 595D685X96R3T8T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 595D685X96R3T8T
Številka dela 595D685X96R3T8T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 83442 pcs Podatkovni list 595D685X96R3T8T.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.087" L x 0.043" W (2.20mm x 1.10mm)
Serija TANTAMOUNT®, 595D Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Koda proizvajalca T
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8.5 Ohm natančen opis 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric) 8.5 Ohm
Zmogljivost 6.8µF