600D158F010DX4
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 600D158F010DX4
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 10V AXIAL
Podatkovni listi: 600D158F010DX4.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
80 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 600D158F010DX4
Številka dela 600D158F010DX4 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 1500UF 10V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6627 pcs Podatkovni list 600D158F010DX4.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 2.687" L (9.53mm x 66.26mm)
Serija 600D Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 664mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 717.1mA @ 1kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tray
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 230 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 230 mOhm @ 120Hz Zmogljivost 1500µF