601D217F075FS2
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 601D217F075FS2
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 210UF 75V AXIAL
Podatkovni listi: 601D217F075FS2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
45 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 601D217F075FS2
Številka dela 601D217F075FS2 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 210UF 75V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3739 pcs Podatkovni list 601D217F075FS2.pdf
Napetost - ocenjena 75V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.634" Dia x 3.141" L (16.10mm x 79.80mm)
Serija 601D Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 210µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 210µF