601D397F200HT1
pregled izdelka
Številka dela: 601D397F200HT1
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 200V AXIAL
Podatkovni listi: 601D397F200HT1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 601D397F200HT1
Številka dela 601D397F200HT1 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 390UF 200V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3038 pcs Podatkovni list 601D397F200HT1.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.875" Dia x 3.625" L (22.22mm x 92.07mm)
Serija 601D Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.76A @ 1kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 254 mOhm @ 120Hz
natančen opis 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 254 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF