601D408G020JS2
pregled izdelka
Številka dela: 601D408G020JS2
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 4000UF 20V AXIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 601D408G020JS2
Številka dela 601D408G020JS2 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 4000UF 20V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3749 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 20V Toleranca -
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.000" Dia x 3.125" L (25.40mm x 79.38mm)
Serija 601D Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4000µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4000µF