604D472G025JS7
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 604D472G025JS7
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 25V AXIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 604D472G025JS7
Številka dela 604D472G025JS7 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 4700UF 25V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1744 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.000" Dia x 3.125" L (25.40mm x 79.38mm)
Serija 604D Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can - 4 Leads Zmogljivost 4700µF