660C30ACD15
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 660C30ACD15
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1500PF 30KV X7R AXIAL
Podatkovni listi: 660C30ACD15.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 660C30ACD15
Številka dela 660C30ACD15 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1500PF 30KV X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3070 pcs Podatkovni list 660C30ACD15.pdf
Napetost - ocenjena 30000V (30kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 1.457" Dia x 0.787" L (37.00mm x 20.00mm) Serija Cera-Mite 660C
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±20% 30000V (30kV) Ceramic Capacitor X7R Axial
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose