678D337M010CD3D
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 678D337M010CD3D
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 678D337M010CD3D.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 678D337M010CD3D
Številka dela 678D337M010CD3D Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 42834 pcs Podatkovni list 678D337M010CD3D.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija 678D Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 322mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 460mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 134 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.740" (18.80mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 350 mOhm @ 20Hz natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 350 mOhm @ 20Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose