678D397M016CD3D
pregled izdelka
Številka dela: 678D397M016CD3D
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 678D397M016CD3D.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
330 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 678D397M016CD3D
Številka dela 678D397M016CD3D Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 40173 pcs Podatkovni list 678D397M016CD3D.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija 678D Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.740" (18.80mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 390µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF