A272M15X7RF5TAA
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
A272M15X7RF5TAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A272M15X7RF5TAA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2700PF 50V X7R AXIAL
Podatkovni listi: A272M15X7RF5TAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
14000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A272M15X7RF5TAA
Številka dela A272M15X7RF5TAA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 2700PF 50V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1785816 pcs Podatkovni list A272M15X7RF5TAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm) Serija A
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2700pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial
Zmogljivost 2700pF Aplikacije General Purpose