A273K20X7RL5UAA
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
A273K20X7RL5UAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A273K20X7RL5UAA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.027UF 500V X7R AXIAL
Podatkovni listi: A273K20X7RL5UAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A273K20X7RL5UAA
Številka dela A273K20X7RL5UAA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.027UF 500V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 221606 pcs Podatkovni list A273K20X7RL5UAA.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm) Serija A
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.027µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Axial
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije General Purpose