AC03000001000JACCS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
AC03000001000JACCS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC03000001000JACCS
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: AC03000001000JACCS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC03000001000JACCS
Številka dela AC03000001000JACCS Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 208713 pcs Podatkovni list AC03000001000JACCS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.512" L (5.50mm x 13.00mm)
Serija AC03 Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena PPC3W100ACT
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound