ACASA2001E2001P100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
ACASA2001E2001P100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACASA2001E2001P100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206
Podatkovni listi: ACASA2001E2001P100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACASA2001E2001P100
Številka dela ACASA2001E2001P100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101974 pcs Podatkovni list ACASA2001E2001P100.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0612 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Serija ACA - Precision Resistor-Ratio-Drift ±7.5 ppm/°C
Ratio Matching Resistor ±0.05% Odpornost (Ohms) 2k
Moč na element 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Druga imena ACASA-2.0K/2.0K-ETR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
natančen opis 2k Ohm ±0.25% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated