ACASN2001E2001P1AT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
ACASN2001E2001P1AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACASN2001E2001P1AT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 2K OHM 0606
Podatkovni listi: ACASN2001E2001P1AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACASN2001E2001P1AT
Številka dela ACASN2001E2001P1AT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES ARRAY 2 RES 2K OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133344 pcs Podatkovni list ACASN2001E2001P1AT.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0606 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.059" W (1.60mm x 1.50mm)
Serija ACA - Precision Resistor-Ratio-Drift ±7.5 ppm/°C
Ratio Matching Resistor ±0.05% Odpornost (Ohms) 2k
Moč na element 125mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0606, Convex Druga imena ACASN-2.0K/2.0K-EATTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število uporov 2
Število zatičev 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
natančen opis 2k Ohm ±0.25% 125mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 0606, Convex Vrsta tokokroga Isolated