BAV100-GS08
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BAV100-GS08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAV100-GS08
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE GEN PURP 50V 250MA SOD80
Podatkovni listi: BAV100-GS08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAV100-GS08
Številka dela BAV100-GS08 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE GEN PURP 50V 250MA SOD80 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1523334 pcs Podatkovni list BAV100-GS08.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 100mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 50V
Paket naprave za dobavitelja SOD-80 MiniMELF Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Povratni čas obnovitve (trr) 50ns
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Druga imena BAV100-GS08DKR Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 50V 250mA (DC) Surface Mount SOD-80 MiniMELF Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 50V
Tok - Povprečni popravek (Io) 250mA (DC) Capacitance @ Vr, F 1.5pF @ 0V, 1MHz
Številka osnovnega dela BAV100
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BAV 99S H6827
BAV 99S H6827
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT363
Na zalogi: 5328 pcs
Prenesi: BAV 99S H6827.pdf
RFQ
BAV101 L1G
BAV101 L1G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE GP 250V 200MA MINIMELF
Na zalogi: 2845740 pcs
Prenesi: BAV101 L1G.pdf
RFQ
BAV102
BAV102
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 150V 200MA LL34
Prenesi: BAV102.pdf
BAV 99T E6327
BAV 99T E6327
Opis: DIODE ARRAY GP 80V 200MA SC75
Prenesi: BAV 99T E6327.pdf
BAV101-GS08
BAV101-GS08
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE GEN PURP 100V 250MA SOD80
Prenesi: BAV101-GS08.pdf
BAV 99 E6433
BAV 99 E6433
Opis: DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT23
Prenesi: BAV 99 E6433.pdf
BAV101-GS18
BAV101-GS18
Prenesi: BAV101-GS18.pdf
BAV101 L0G
BAV101 L0G
Prenesi: BAV101 L0G.pdf
BAV100-GS18
BAV100-GS18
Opis: DIODE GEN PURP 50V 250MA SOD80
Prenesi: BAV100-GS18.pdf
BAV 99W H6327
BAV 99W H6327
Opis: DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT323
Prenesi: BAV 99W H6327.pdf
Prenesi: BAV 99T E6433.pdf
BAV 99W H6433
BAV 99W H6433
Prenesi: BAV 99W H6433.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika