BFC233663682
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC233663682
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 6800PF 20% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC233663682.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC233663682
Številka dela BFC233663682 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 6800PF 20% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66294 pcs Podatkovni list BFC233663682.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 300V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) Serija MKP336 6
Ocene Y2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 222233663682
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 6800pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije EMI, RFI Suppression