BFC233666472
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC233666472
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 20% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC233666472.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC233666472
Številka dela BFC233666472 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 4700PF 20% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98650 pcs Podatkovni list BFC233666472.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 300V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) Serija MKP336 6
Ocene Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222233666472
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 4700pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 4700pF Aplikacije EMI, RFI Suppression