BFC233810104
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC233810104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC233810104
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC233810104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC233810104
Številka dela BFC233810104 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118284 pcs Podatkovni list BFC233810104.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 440V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm) Serija MKP338 1
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2222 338 10104
BC1575
BFC2 338 10104
BFC2 338 10104
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose