BFC233812224
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC233812224
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC233812224.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC233812224
Številka dela BFC233812224 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35168 pcs Podatkovni list BFC233812224.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 440V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) Serija MKP338 1
Ocene X1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222233812224
delovna temperatura -50°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.768" (19.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.22µF Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije EMI, RFI Suppression