BFC233820102
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC233820102 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC233820102
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 1000PF 20% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC233820102.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC233820102
Številka dela BFC233820102 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 1000PF 20% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 204282 pcs Podatkovni list BFC233820102.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Serija MKP338 2
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2222 338 20102
BC1599
BFC2 338 20102
BFC2 338 20102
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1000pF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1000pF Aplikacije EMI, RFI Suppression