BFC233822154
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC233822154 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC233822154
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC233822154.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC233822154
Številka dela BFC233822154 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65495 pcs Podatkovni list BFC233822154.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) Serija MKP338 2
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222233822154
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.15µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije EMI, RFI Suppression