BFC233864183
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC233864183 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC233864183
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.018UF 20% 1KVDC RAD
Podatkovni listi: BFC233864183.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC233864183
Številka dela BFC233864183 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.018UF 20% 1KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71437 pcs Podatkovni list BFC233864183.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 300V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) Serija MKP338 6
Ocene AEC-Q200, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222233864183
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.018µF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.018µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression