BFC233917182
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC233917182 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC233917182
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 1800PF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC233917182.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
950 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC233917182
Številka dela BFC233917182 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 1800PF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79154 pcs Podatkovni list BFC233917182.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm) Serija MKP339
Ocene AEC-Q200, X2 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 222233917182
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1800pF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1800pF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression