BFC233922154
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC233922154 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC233922154
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC233922154.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC233922154
Številka dela BFC233922154 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90744 pcs Podatkovni list BFC233922154.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) Serija MKP339
Ocene AEC-Q200, X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222233922154
BC5070
BFC233922154-ND
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.15µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression