BFC236745563
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC236745563
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: BFC236745563.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC236745563
Številka dela BFC236745563 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98118 pcs Podatkovni list BFC236745563.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Serija MKT367
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222236745563
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.056µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.056µF Aplikacije General Purpose