BFC236826474
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC236826474
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC236826474.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC236826474
Številka dela BFC236826474 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79982 pcs Podatkovni list BFC236826474.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.217" W (17.50mm x 5.50mm) Serija MKT368
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222236826474
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.47µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose