BFC236856103
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC236856103
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Podatkovni listi: BFC236856103.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC236856103
Številka dela BFC236856103 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 189694 pcs Podatkovni list BFC236856103.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm) Serija MKT368
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222236856103
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.610" (15.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 10000pF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose