BFC236863104
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC236863104
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC236863104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC236863104
Številka dela BFC236863104 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71254 pcs Podatkovni list BFC236863104.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) Serija MKT368
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222236863104
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose