BFC236926154
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC236926154
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC236926154.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC236926154
Številka dela BFC236926154 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112121 pcs Podatkovni list BFC236926154.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.154" W (12.50mm x 3.90mm) Serija MKT369
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222236926154
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.90mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.15µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije General Purpose