BFC236965223
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC236965223
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC236965223.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC236965223
Številka dela BFC236965223 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136203 pcs Podatkovni list BFC236965223.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.232" W (12.50mm x 5.90mm) Serija MKT369
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222236965223
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.022µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije General Purpose