BFC237035153
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237035153 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237035153
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: BFC237035153.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237035153
Številka dela BFC237035153 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 205779 pcs Podatkovni list BFC237035153.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serija MKT370
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 2222 370 35153
2222 370 35153-ND
BFC2 370 35153
BFC2 370 35153
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.015µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije Automotive