BFC237052562
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237052562 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237052562
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 5600PF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237052562.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237052562
Številka dela BFC237052562 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 5600PF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179396 pcs Podatkovni list BFC237052562.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serija MKT370
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237052562
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 5600pF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 5600pF Aplikacije Automotive