BFC2370EC223
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC2370EC223 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC2370EC223
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD
Podatkovni listi: BFC2370EC223.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC2370EC223
Številka dela BFC2370EC223 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 363693 pcs Podatkovni list BFC2370EC223.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serija MKT370
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 2222370EC223
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.022µF Film Capacitor 63V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije Automotive