BFC2370GL123
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC2370GL123 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC2370GL123
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.012UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC2370GL123.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC2370GL123
Številka dela BFC2370GL123 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.012UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 396489 pcs Podatkovni list BFC2370GL123.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Serija MKT370
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 2222370GL123
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.012µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije Automotive