BFC237225124
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237225124 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237225124
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: BFC237225124.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237225124
Številka dela BFC237225124 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157231 pcs Podatkovni list BFC237225124.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm) Serija MKT372
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 222237225124
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.12µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.12µF Aplikacije General Purpose