BFC237345334
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237345334 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237345334
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: BFC237345334.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237345334
Številka dela BFC237345334 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79761 pcs Podatkovni list BFC237345334.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) Serija MKT373
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 222237345334
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.33µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose