BFC237367474
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237367474 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237367474
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC237367474.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237367474
Številka dela BFC237367474 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30984 pcs Podatkovni list BFC237367474.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) Serija MKT373
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 222237367474
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.47µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose