BFC2373EC564MD
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC2373EC564MD
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.56UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC2373EC564MD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC2373EC564MD
Številka dela BFC2373EC564MD Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.56UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111105 pcs Podatkovni list BFC2373EC564MD.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) Serija MKT373M
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 2222373EC564MD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.56µF Film Capacitor 63V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.56µF Aplikacije General Purpose